Agora
Media
Libraria Byblos



AgoraNews  





PC Magazine Ro  




NET Report   




Ginfo   




agora ON line   





PC Concrete   





Liste de discuții   




Cartea de oaspeți   




Mesaje   





Agora   








Clic aici
PC Report - ultimul numar aparut


Conexiuni - PC Magazine Romania, OCTOMBRIE  2002

Ziare, reviste, știri

Ziare Naționale
Adevărul - adevarulonline.ro
Azi - www.azi.ro
Bucharest Business Week - www.bbw.ro
Capital - www.capital.ro
Cotidianul - www.cotidianul.ro
Curentul - www.curentul.ro
Curierul Național - domino.kappa.ro/e-media/curierul.nsf
Cuvântul - www.cuvantul.ro
Evenimentul Zilei - www.expres.ro
Gazeta Sporturilor - www.gazetasporturilor.ro
Gardianul - www.gardianul.ro
Invest Romania - www.investromania.ro
Independent - www.independent-al.ro
Jurnalul Național - www.jurnalul.ro
Libertatea - www.libertatea.ro
Național - www.nationalpress.ro
Nine O'Clock - www.nineoclock.ro
Prosport - www.prosport.ro
România Liberă - www.romanialibera.com
Ziua - www.ziua.net

Publicații locale
Adevărul de Arad - adevarul.arad.ro
Actualitatea Clujeană - actualitatea.hypermart.net
Amprenta Buzău - www.amprenta.buzau.ro
Bună Ziua Brașov - www.bzb.ro
Curierul de Vâlcea - www.curierul.ro
Cuvântul Liber - www.cuvantul-liber.ro
Ediție de Oltenia - www.editie.ro
Gazeta de Cluj - www.gazetadecluj.ro
Gazeta de Sud - www.gds.ro
Gazeta de Sud-Est - www.kfnet.ro/gazetadesudest
Informația Cluj - informatia.dntcj.ro
Jurnalul de Dimineață - www.jdd.ro
Monitorul de Brașov - www.brasov.monitorul.ro
Monitorul de Făgăraș - brasov.monitorul.ro/fagaras
Monitorul de Sibiu - brasov.monitorul.ro/sibiu
Monitorul de Vâlcea - www.brasov.monitorul.ro/vilcea
Observator de Constanța - www.observator.ro
Realitatea Bihoreană - www.realitateabihoreana.ro
Renașterea Bănățeană - www.renasterea.ro
Vocea Sucevei - Obiectiv - www.obiectiv.ro
Telegraf - Constanța - telegraf.conpress.ro
Transilvania Expres - www.transilvaniaexpres.ro
Timpolis - www.online.ro/timpolis
Ziua de Ardeal - www.ziuadeardeal.ro
Ziarul de Azi (Argeș) - www.ziaruldeazi.ro
Ziua de Constanța - www.ziua.ro/constanta
Ziarul de Bacău - www.monitorul.ro/local_news/bacau.htm
Ziarul de Iași - www.monitorul.ro/local_news/iasi.htm
Ziarul de Roman - www.monitorul.ro/local_news/roman.htm
Ziarul de Vrancea - www.monitorul.ro/local_news/focsani.htm
Ziarul Timpul Reșița - www.timpul-cs.ro
Ziarului electronic Atitudinea - www.atitudinea.ro

Reviste
20ani - www.20ani.ro
AdMaker - www.admaker.ro
AutoStrada - www.autostrada.ro
Auto Mondial - www.automondial.ro
Auto Puls - www.autopuls.ro
Autoshow - www.autoshow.ro
Avantaje - www.avantaje.ro
BizCity - www.bizcity.ro
British Medical Journal - www.bmj.ro
Bursa - www.bursa.ro
Casa Lux - www.casalux.ro
Convorbiri literare - convorbiri-literare.dntis.ro
Corso - Sibiu - www.corso.ro
Cosmopolitan România - www.cosmopolitan.ro
ELLE România - www.rpg.ro/elle
Familia ta - revista3.tripod.com (online)
Farmacia ta - www.farmaciata.ro
FHM - www.fhm.ro
Formula AS - www.formula-as.ro
Lumea magazin - www.lumeam.ro
Magazin - www.magazin.ro
Playboy România - www.playboyromania.ro
Revista România Mare - www.romare.ro/revrm.html
România Literară - romlit.sfos.ro
Știință și Tehnică - www.curentul.ro/st
Tehnică & Tehnologie - www.ttech.ro
Unde Ezine (online) - unde.elite.ro
Unica - www.unica.ro
VIP - www.revistavip.net
Viva - www.viva.ro

Reviste TI&C:
Chip - www.chip.ro
ComputerWORLD - www.computerworld.ro
[email protected]ții Mobile - www.comunic.ro
Easy PC - www.easypc.ro
Games Mania (online) - www.gamesmania.ro
Gazeta de Informatică - www.ginfo.ro
Level - www.level.ro
Internet-Magazin - www.internet-magazin.ro
Java (online) - www.java.ro
Net Report - www.netreport.ro
NetworkWorld România - www.networkworld.ro
PC Magazine România - www.pcmagazine.ro
PC World România - www.pcworld.ro
XtremPC - www.xtrempc.ro

Agenții de Știri
Rompres - www.rompres.ro
Mediafax - www.mediafax.ro

Portaluri
Agora News - news.agora.ro
E-mail report, Weekly News - er.dntis.ro
Infonet News Home - news.infonet.ro
Revista presei - www.revistapresei.ro
Smart News - www.smartnews.ro
www.stiri.com - www.stiri.com
ziare.tv - www.ziare.tv
24x7.ro - 24x7.ro

Presa internațională
WORLD NEWS - www.worldnews.com
WORLD NEWS EUROPE - wneurope.com
WN știri din Europa - wn.com/s/easteuropetimes
Europe Daily - www.europedaily.com
The TIME - www.time.com
MSNBC - www.msnbc.com/news
Newsweek - www.newsweek.com
Washingtonpost - www.washingtonpost.com
Los Angeles Times - www.latimes.com
Wall Street Journal - online.wsj.com/public/us
Financial Times - news.ft.com
World Press Review - www.worldpress.org
Ana Nova - www.ananova.com
link-uri către situri de știri - searchenginewatch.com/links/news.html
GOOGLE NEWS - news.google.com

 


PC Magazine Ro | CD ROM | Redactia | Abonamente | CautareArhive

Copyright © 1999-2002 Agora Media.

[email protected]

LG - LifeŽs Good

deltafri

Concurs de Grafica Digitala si Web Design

www.agora.ro

www.agora.ro